Główny bohater wielu stylizacji – trampki

To, dlaczego trampki sprawdzają się w każdej stylizacji jest sterowane głównie modą.  Trampki są różnorodne, każdy może wybrać krój i kolor odpowiedni dla siebie, a przede wszystkim obuwie to łączy. Różne pokolenia, różne subkultury, wszystkie mogą rozmawiać o swoich ulubionych, najbardziej wygodnych butach, jakie kiedykolwiek mieli na nogach. Ich interesujące wzory sprawiają niekiedy, że masz ochotę zapytać się kogoś na ulicy, gdzie znalazł tak świetne buty.

Trampki na sportowo

W sportowych stylizacjach trampki zawsze są niezawodne. Przede wszystkim do tego zostały stworzone – swoją popularność zyskały najpierw na salach sportowych. Dzięki nim sportowcy nie ślizgali się po nawierzchni boisk, ponieważ ich podeszwy wykonane są z gumy, która zapobiega poślizgom. Są dodatkowo wiązane, co umożliwia ich nienaruszalność, a więc są wygodne podczas intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki miękkiej podeszwie bardzo dobrze się w nich biega, a guma na czubku zabezpiecza but przed uderzeniami w piłkę (co sprawdza się też często na krawężnikach i schodach w codziennym użytkowaniu trampków).

Trampki do szkoły

Niektóre szkoły posiadają stanowcze wymogi dotyczące stroju, w jakim należy do niej przychodzić. Trampki w najbardziej klasycznych kolorach jak czerń, biel, ale również ciemny granat doskonale sprawdzą się w nawet najbardziej rygorystycznych nakazach szkolnych. Dobrze prezentują się również z mundurkami w kolorach ciemnej zieleni oraz bordo.

Trampki do biura

Najbardziej szokujące, ale przy tym również przyjemne wizualnie, są kreacje w których łączy się style. Trampki są obuwiem, które idealnie zgrywa się z innymi „gatunkami” mody. W związku z tym można bezpiecznie postawić na te buty, nawet dnia, którego wybieramy się w garniturze lub eleganckim kombineznie do pracy. Nada to delikatnego luzackiego charakteru całej stylizacji, sprawi że droga do pracy będzie po prostu wygodna, a przy okazji zapewni klasyczny wygląd pełen stylu i gustu.

Trampki do sukienki

Wybierając się na randkę nie trzeba rezygnować z trampek! Wzory w kwiatki, serduszka oraz w różnych dziewczęcych kolorach, bardzo dobrze będą grać z sukienkami i spódniczkami. W celu połączenia trampek z sukienkami można zdecydować się zarówno na wyższe jak i niższe trampki. Do obu tych typów można również śmiało wkomponować wesołe skarpetki we wzorki.

Zyskując popularność obuwie to zaczęło być używane w stylizacjach kreowanych przez najlepszych i najbardziej znanych projektantów. Trampki potrafią sprawić, że cały outlook dostaje charakteru lekko sportowego, czasem luzackiego. Osoby w kolorowych trampkach uchodzą za pewne siebie i otwarte na nowe znajomości. Wiele połączeń stylistycznych, na które pozwala nam to obuwie, jest po prostu odważne.

Categories: Obuwie

Tags: , ,